krém na ruce ISOLDA 100g Aloe vera , regenerační NEW | Cormen

 Úvodní stránka » DROGERIE/ HYGIENA » MÝDLA/ KRÉMY/ PASTY » KRÉMY NA RUCE » krém na ruce ISOLDA 100g Aloe vera , regenerační NEW
krém na ruce ISOLDA 100g Aloe vera , regenerační  NEW
Vaše cena bez DPH:14,70 Kč
Vaše cena s DPH:17,79 Kč
Katalogové číslo:501288 /41570P
Výrobce:Cormen
Expedice:SKLADEM - u dodavatele /exp.3-5prac.dnů/
Záruční doba:2 roky
ART. VPKRA001097

čárový kód: 8594011501288


ks
Porovnat zboží Vytisknout Poslat na e-mail

Popis krém na ruce ISOLDA 100g Aloe vera , regenerační NEW

  Baleno po 25ks

Právě spojení dvou účinných látek extraktu z aloe a D-panthenolu dává vzniknout vyváženému krému s vynikajícími vlastnostmi. Díky zvýšenému 5-ti % obsahu aloe, která je známa svými příznivými účinky na pokožku, a D-panthenolu, který pokožku zvláčňuje a pomáhá ji zklidnit, má krém výborné regenerační a ochranné vlastnosti, dobře se vstřebává a zanechává pokožku jemnou a vláčnou.
 
EXTRAKT ALOE je získáván šetrným sušením šťávy z aloe pravé (Aloe vera; Aloe barbadensis), jejíž užití jako léčivé rostliny je zaznamenáno již ve starém Egyptě. Rostlina obsahuje velké množství aktivních látek, nejčastěji je však používána samotná dužnina listu. Je známo, že aloe pomáhá stimulovat regeneraci buněk, má výrazné hydratační, protizánětlivé účinky a napomáhá při léčení kožních problémů, proto je hojně používána zejména v kosmetice.
 
D-PANTHENOL je synteticky získávaná olejová látka tzv. provitamin B5, který se až v organizmu přeměňuje na důležitý vitamin B5. Pro své zklidňující, regenerační a hydratační vlastnosti je používán nejen v kosmetice, ale i ve farmacii. Nejčastěji jej najdeme ve vlasové kosmetice, v kosmetice po opalování, v ochranných a regeneračních krémech.

Související zboží krém na ruce ISOLDA 100g Aloe vera , regenerační NEW

Galerie krém na ruce ISOLDA 100g Aloe vera , regenerační NEW

krém na ruce ISOLDA 100g Aloe vera , regenerační  NEW