krém na ruce ISOLDA 100ml Oliva , regenerační | Cormen

 Úvodní stránka » DROGERIE/ HYGIENA » MÝDLA/ KRÉMY/ PASTY » KRÉMY NA RUCE » krém na ruce ISOLDA 100ml Oliva , regenerační
krém na ruce ISOLDA 100ml Oliva , regenerační
Vaše cena bez DPH:14,70 Kč
Vaše cena s DPH:17,79 Kč

Minimální počet k objednání je 25 ks!

Katalogové číslo:501134/41534p
Výrobce:Cormen
Expedice:SKLADEM - u dodavatele /exp.3-5prac.dnů/
Záruční doba:2 roky
ART. NO. P41534/VPKRO001095


ks
Porovnat zboží Vytisknout Poslat na e-mail

Popis krém na ruce ISOLDA 100ml Oliva , regenerační

ISOLDA Oliva s čajovníkovým olejem

Krém, ve kterém se vzájemně spojují dvě významné aktivní látky, olivový olej a čištěná čajovníková silice (TTO). Olivový olej je známý svými zjemňujícími vlastnostmi a TTO, která přispívá ke zklidnění pokožky. Krém díky svému složení napomáhá regeneraci pokožky.
 
OLIVOVÝ OLEJ je získáván lisováním plodů olivovníku evropského (Olea europaea), typické středomořské plodiny. Olivový olej je významný jak pro své nutriční, tak pro kosmetické vlastnosti. Důležitou složkou oleje jsou zejména mastné kyseliny, jako je kyselina olejová a palmitová. Olej zlepšuje elasticitu kůže, má regenerační i hydratační vlastnosti.
 
ČAJOVNÍKOVÝ OLEJ (TTO – Tea Tree Oil), čištěný olej z listů kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia). Čajovníkový olej obsahuje přibližně 100 různých účinných látek, z nichž většina působí antibakteriálně nebo mírně znecitlivuje, tedy i zklidňuje. V běžné praxi je čajovníkový olej znám jako přírodní antiseptikum.

Související zboží krém na ruce ISOLDA 100ml Oliva , regenerační

Galerie krém na ruce ISOLDA 100ml Oliva , regenerační

krém na ruce ISOLDA 100ml Oliva , regenerační