DAHLE

ŘEZAČKY / PŘÍSLUŠENSTVÍSKARTOVAČE / PŘÍSLUŠENSTVÍFLIPCHARTY / PŘÍSLUŠENSTVÍ
Seřazení: 


Kvalita a přesnost od roku 1930

Výkonně, přesně a bezpečně, to jsou vynikající technické výkony německých inženýrů. Za to již 85 let ručí značka Dahle. Vysoké nároky nás zavazují k tomu, abychom vždy vyvíjeli inteligentní a pro vás vhodná řešení a vždy prosazovali nejnovější vývoje s inovativní technikou a výkonnými výrobními zařízeními pro kancelářskou techniku.

To začíná již u našich interních procesů a končí na vašem pracovišti. Zavázali jsme se ke komplexní podnikové koncepci, která vyrábí podle uznávaných norem managementu jakosti – certifikace podle normy ISO 9001:2008. Navíc v rámci neustálého procesu zlepšování komplexních ekologických výkonů plníme normu managementu životního prostředí ISO 14001:2009.

Ale naše každodenní snaha daleko přesahuje tyto standardy. Tak i v budoucnu chceme zůstat na špičce vývoje a stále budeme prosazovat, aby se kvalita Dahle stala synonymem inovace a bezpečnosti.

Ve středu zájmu našeho podnikání přitom vždy stojí člověk. To platí jak pro vás jako zákazníka, tak i pro naše zaměstnance, kteří den co den svými skutky realizují náš požadavek na jakost.