O nás

Obchodujeme na trhu již od roku 1999 na základě živnostenského oprávnění jako velkoobchod a maloobchod. Zaměřujeme se nejen na klasický papírenský sortiment, školní, výtvarné potřeby a tiskopisy, ale i na samotné vybavení kanceláře, a to včetně techniky, PC, monitorů, notebooků, tonerů, spotřebního materiálu, médií, atd. V posledních letech jsme doplnili náš sortiment o podnikovou drogerii, sanitární techniku a hygienu – hygienické papíry (papírové ručníky a role, utěrky a toaletní papíry). Nedílnou součástí našeho podnikání je obalový materiál-fólie, pytle.

Široký výběr zboží ocení nejen manažeři firem, kteří zajišťují jejich provoz a celkový chod kanceláří, ale i ti jenž se orientují na další dealerský prodej.

Zkušenostmi a pečlivým výběrem dodavatelů jsme Vám schopni nabídnout kvalitní výrobky za ceny, které jsou velmi příznivé pro Váš nákup. Ceníky (ceny) jsou individuálně stanoveny v závislosti na celoročním objemu Vámi odebraného zboží. Objednané zboží Vám dopravíme (zašleme) kamkoli v ČR, a to jakoukoli položku a v jakémkoli množství.

Pokud potřebujete s něčím poradit, tak nám stačí poslat e-mail nebo SMS, a my Vám doporučíme zboží, včetně konkrétního katalogového čísla, pod kterým jej naleznete. Ve skladové evidenci používáme také čárové kódy, dle nichž je vyhledávání (objednávání) velmi jednoduché a časově nenáročné.

Prezentace vybraných značek a výrobců, jejichž výrobky disponujeme: EDDING, CENTROPEN, KOH-I-NOOR HARDTMUTH, FILOFAX, PILOTPEN, HERLITZ, DONAU, HIT OFFICE, KRPA, AEROTAPE, DURABLE, EMBA, NOTES, TRODAT, PRITT, OTK, MSK, OPTYS, SEVT, STORAENSO(MULTICOPY orig.), atd.

V technické části dominují značky: HEWLET PACKARD, CANON, ARMOR, SAMSUNG, PANASONIC, atd.

Hygienický oddíl reprezentuje SCA TORK, CORMEN, BOCHEMIE, HENKEL, SPOKAR, LINTEO, atd..

Obalový materiál pochází od zahraničních výrobců z Itálie a Polska a Německa, a to včetně kvalitních výrobků od fi. TESA, 3M..
Výtvarnou (Hobby) část zastupují především značky JOVI, AMOS, KOH-I-NOOR, atd.
Naše heslo zní – OBCHOD, KTERÝ SE VYPLATÍ…což doufáme sami posoudíte. Dále věříme, že náš e-shop Vám zjednoduší a zpříjemní nákup a rádi se na naše stránky budete vracet.